Dünya Güreş Şampiyonu ve Gençlik ve Spor Daire Başkanı Selçuk Çebi Görevinden istifa ederek Ak Parti Trabzon Millet Vekili Aday Adayı olacağını açıkladı. Çebi açıklamasında şu ifadeleri kullandı.
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, AK Parti Trabzon Milletvekili aday adaylığı için mevcut görevimden istifa ettim.
Yarın 15:00’da İl Başkanlığımızda başvurumuzu yapacağız. Dualarınızı bekler hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.
Selçuk Çebi'den Açıklama Adayım
![Selçuk Çebi'den Açıklama Adayım](https://arihaber.net/images/haberler/2023/03/selcuk-cebiden-aciklama-adayim-1678894727.webp)
![Alfa Car Rental](https://arihaber.net/images/reklamlar/2022/09/alfa-car-rental-1663774473.png)
Selçuk Çebi'den Açıklama Adayım
![Doğru Değer Gayrımenkul](https://arihaber.net/images/reklamlar/2022/06/dogru-deger-gayrimenkul-1654885815.jpg)
- 0SEVDİM
- 2ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
![Haliloğlu Süt](https://arihaber.net/images/reklamlar/2022/06/haliloglu-sut-1655475086.jpg)
Yorum Yazın